ADWOKAT MEDIATOR TRENER PRAWNY DOMINIK MARCHEWKA

Z dumą informujemy, że DOMINIK MARCHEWKA ,ADWOKAT  I MEDIATOR został trenerem prawnym SĄDU APELACYJNEGO  we Wrocławiu.

TRENER DOMINIK MARCHEWKA
TRENER PRAWNY DOMINIK MARCHEWKA

W ramach prac związanych z projektem informatycznym Ministerstwa Sprawiedliwości „Wdrożenie protokołu elektronicznego w sprawach cywilnych i wykroczeniowych”, Dominik Marchewka jako trener prawny będzie prowadził szkolenia dla sędziów oraz pracowników sądów w całej Polsce z zakresu e-protokołu.

Projekt jest realizowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Jego głównym celem jest wdrożenie nowych e-usług publicznych w sądach powszechnych na terenie Polski oraz podniesienie jakości i dostępności e-usług już istniejących. Realizacja tego projektu ma zapewnić wdrożenie we wszystkich polskich sądach (procedura cywilna i wykroczeniowa) usług:

– automatycznej transkrypcji mowy na tekst,

– przeprowadzania rozprawy na odległość,

– udostępniania protokołu elektronicznego,

– wirtualizacji wideokonferencji,

– elektronicznych oraz ustnych uzasadnień poprzez Portal Informacyjny.

Autor

admin

Nazywam się Dominik Marchewka jestem Doktorantem prawa oraz Adwokatem, Mediatorem, Trenerem Biznesu oraz specjalistą antywindykacji i prawa rodzinnego. Uwielbiam sprawy karne - broniąc klientów. Jako Adwokat kontynuując wielopokoleniową tradycję rodzinną. W trakcie studiów poszerzałem swoją wiedzę prawniczą byłem wiceprezesem studenckiej poradni prawnej oraz koordynatorem sekcji cywilnej Moje zainteresowania obejmują: prawo cywilne, rodzinne, opiekuńcze i europejskie prawo cywilne. W wolnych chwilach: podróżuje, czytam książki kryminalne, majsterkuje w garażu, biegam