; Adwokat rozwód Kraków - adwokat rozwodowy | Factolex.pl

Adwokat rozwodowy Kraków

Czasami w życiu dwojga ludzi, którzy żyją ze sobą w związku małżeńskim, dochodzi do sytuacji, w której decydują się oni na rozstanie. Powodów, które sprawiają, że strony chcą się rozejść, może być naprawdę mnóstwo. Aby formalnie zakończyć małżeństwo, nie można jednak ustalić między sobą, że to koniec i udać się każde w swoim kierunku. Trzeba bowiem zrealizować cały proces prawny, w którym pomoże adwokat. Rozwód, Kraków na pierwszy rzut oka nie łączą się jednak, dla rozwodników są istotne. W czasie sprawy rozwodowej sąd orzeka m.in. o podziale majątku czy wyznacza osobę, która przejmie opiekę nad dziećmi. Zazwyczaj nie jest to proste i przyjemne wydarzenie, a dla wielu osób jest ono skomplikowane ze względu na zawiłości prawne, które mogą podczas niego wystąpić. W sytuacji, w której przygotowujesz się do rozwodu, warto skorzystać z pomocy specjalistów. To właśnie dzięki nim masz szansę na szybkie i bezproblemowe zamknięcie tego etapu swojego życia.

Możesz skorzystać z usług adwokata z wieloletnim doświadczeniem, i który z chęcią zajmie się Twoją sprawą rozwodową w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą adwokata rozwodowego.

Adwokat – rozwód Kraków

Dominik Marchewka to prawnik, który zajmuje się sprawami rozwodowymi niezależnie od ich powodów. Pomaga rozstającym się małżonkom formalnie zakończyć ich związek w spokojnej atmosferze, bez kłótni i przepychanek. Działania polegają na pomocy prawnej oraz objaśnieniu wszelkich niezrozumiałych dla rozwodników elementów związanych z całym procesem. Ponadto prawnik może też reprezentować jedną ze stron podczas rozpraw sądowych. Do swojej pracy podchodzi bardzo profesjonalnie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że udzielona pomoc przyniesie odpowiednie rezultaty.

Dlaczego warto mu zaufać?

Dominik Marchewka posiada odpowiednie wykształcenie prawnicze oraz kwalifikacje, które umożliwiają realizację różnego rodzaju usług, w tym również reprezentowanie klientów w czasie sytuacji, jaką jest rozwód. Kraków to miasto gdzie w swojej karierze współpracował już z wieloma kancelariami prawnymi, a podjęcie zawodu adwokata stanowi kontynuację tradycji rodzinnej, która jest obecna od pokoleń. Od samego początku działalności jako adwokat dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim klientom usługi i obsługę na najwyższym poziomie. Opinie osób, które dotychczas zdecydowały się na skorzystanie z usług, są bardzo pozytywne. Chwalą one profesjonalne podejście, ogromną wiedzę i fachową pomoc.

Jeżeli poszukujesz adwokata od rozwodów w Krakowie, to jesteś teraz w odpowiednim miejscu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. W trakcie rozmowy telefonicznej z chęcią udzielimy też odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące podejmowanych działań.

+48 530 834 077

Pin It on Pinterest

Share This