Porady prawne w Krakowie – darmowe poradniki prawne

 W tym miejscu na stronie internetowej możecie znaleźć liczne poradniki prawne oraz artykuły dotyczące różnych zagadnień z tej sfery. Dzięki udostępnionym przez prawnika treściom, macie niepowtarzalną okazję uzyskać bardzo wartościową wiedzę z różnych dziedzin prawa. Udostępnione treści zostały przygotowane przez adwokata Dominika Marchewkę, który podczas ich tworzenia wykorzystywał faktyczne dane, obecnie funkcjonujące przepisy prawne, oraz prywatną wiedzę i doświadczenie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z bogatą zawartością tego działu.

Porady prawne – Kraków

Przygotowane przez niego darmowe porady prawne Kraków zawierają bardzo wartościowe informacje z różnych dziedzin prawa. Wśród nich są artykuły przeznaczone dla osób, które przygotowują się do rozwodu, dla handlowców, deweloperów czy innych. Dzięki nim, z całą pewnością łatwiej będzie Ci zrozumieć niektóre procesy prawne.

Kim jest Dominik Marchewka?

Centralną postacią kancelarii adwokackiej jest Dominik Marchewka, adwokat oraz doktor prawa. Działa na rynku już od wielu lat jako specjalista w wielu sprawach, kontynuując wspaniałą tradycję mojej rodziny i oferując porady prawne w Krakowie. W czasie, kiedy był aplikantem, podjął współpracę z wieloma kancelariami prawnymi, a od momentu kiedy został pełnoprawnym adwokatem, rozpoczął współpracę z siecią Kancelarii Prawnych OMEGA.

Jest autorem ponad 78 interwencji prawnych skierowanych do instytucji w Polsce i na terenie Unii Europejskiej. Wśród nich były m.in. Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Rzecznik Praw Obywatelskich, Najwyższa Izba Kontroli, Sąd Najwyższy, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Komisja Europejska, Parlament Europejski, Biuro Interwencji Prawnych przy Prezydencie RP, Ministerstwo Sprawiedliwości czy Ministerstwo Gospodarki.

Dlaczego warto mu zaufać?

Ponieważ posiada ogromne doświadczenie i odpowiednie wykształcenie, dzięki któremu może zapewnić swoim klientom najwyższej jakości obsługę prawną i zaoferować porady prawne. Kraków jest miastem, gdzie od samego początku działalności stawia na dobro i zadowolenie osób, które zgłoszą się po pomoc. Możesz więc liczyć na to, że w pełni zaangażuje się w Twoją sprawę i będzie dokładał wszelkich starań, aby jej rezultat był po Twojej myśli. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Podczas rozmowy adwokat z chęcią udzieli wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania związane z jego działalnością.

WINA W ROZWODZIE

ROZWÓD - WINA W ROZWODZIE W wyroku rozwodowym sąd ma obowiązek orzec rozwód (lub oddalić powództwo o rozwód) oraz czy i który z małżonków ponosi winę w...

Akcyza na węgiel 2020

Akcyzą, a także podatkiem akcyzowym nazywamy tzw. podatek pośredni, który jest nałożony na niektóre produkty, w tym produkty węglowe takiej jak...

Zniesienie współwłasności

W postępowaniu o zniesienie współwłasności na sądzie spoczywa obowiązek nakłaniania współwłaścicieli do zgodnego przeprowadzenia podziału.

Podział nieruchomości

Zasady oraz tryb dokonywania podziałów nieruchomości zostały określone w przepisach art. 92 – 100 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2015 r., poz. 1774 ze zm.), zwanej dalej „ugn” oraz w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 7 grudnia 2004 r. w sprawie sposobu i trybu dokonywania podziałów nieruchomości (Dz. U. Nr 268, poz. 2663), zwanym dalej „rozporządzeniem”.

+48 530 834 077

Pin It on Pinterest

Share This