Alimenty Kraków

Podstawą prawną, która reguluje zakres i zasady świadczeń alimentacyjnych jest ustawa Kodeks rodzinny i opiekuńczy. Zachęcamy Cię do kontaktu z naszą kancelarią prawną Factolex jeżeli jesteś osobą potrzebującą pomocy w sprawie o alimenty. Kraków to miasto, w jakiej znajduje się nasza siedziba. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, więc masz pewność, że zostaniesz potraktowany poważnie oraz z szacunkiem.

Alimenty – Kraków

Factolex to kancelaria prawnicza założona przez Dominika Marchewkę. Jest on doktorantem prawa, który może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem i dużą ilością osiągnięć zawodowych. Był współautorem projektu uregulowań dotyczących uznawania orzeczeń w sprawach rozwodowych i mediacji, więc bliska jest mu kwestia spraw o alimenty. Kraków jest to miasto gdzie mogą Państwo bezpośrednio spotkać się w Kancelarii Factolex.  Dominik Marchewka jest ekspertem w swojej dziedzinie, więc wielokrotnie zapraszany był jako gość do różnych gazet oraz rozgłośni radiowych.

W związku z tym decydując się na skorzystanie z usług naszej kancelarii prawniczej – decydujesz się na profesjonalną współpracę. Zadbamy o to, byś był z niej zadowolony od samego początku, do samego końca. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważny musi być dla Ciebie czas. Poważnie podchodzimy do swoich obowiązków oraz jesteśmy terminowi.

Factolex to również efekt wielopokoleniowej tradycji, która obecna była w rodzinie Dominika Marchewki. W związku z tym możesz być spokojny o to, czy sprawa, z którą się do nas zwrócisz, zostanie odpowiednio potraktowana. Nasi dotychczasowi klienci bardzo chwalili sobie jakość oferowanych przez nas usług.

Sprawa o alimenty – Kraków

Jeżeli jesteś mieszkańcem Krakowa lub okolic i potrzebujesz jakiekolwiek porady prawnej – zapraszamy Cię do uważnego przyjrzenia się naszej ofercie. Gdy tylko się zdecydujesz na współpracę z nami, prosimy Cię o niezwłoczny kontakt w celu ustalenia szczegółów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – dla Ciebie jest to gwarancją, że korzystając z naszej pomocy – będziesz zadowolony z efektów w sprawie o alimenty Kraków. Wiedząc, że pomoc prawnicza jest zazwyczaj dosyć droga, zadbaliśmy o atrakcyjność naszych cen.

This will close in 20 seconds

Pin It on Pinterest

Share This