; Blog prawny Adwokat Kraków - Factolex - Aspekty prawne

O blogu

W swoim życiu stykam się w mniejszym lub większym stopniu z prawem. Tematy związane prawem, dyskusja oraz refleksja nad nimi są dla mnie bardzo istotne ponieważ od kilku lat jestem pasjonatem wiedzy z zakresu prawa, miejscu prawa w życiu każdego z nas oraz funkcjonowaniu w otaczającej nas codzienności prawa jako instrumentu regulacji najważniejszych kwestii społecznych.

Na moim blogu chciałbym podzielić się z Wami obserwacjami oraz pewną refleksją nad usytuowaniem prawa w otaczającej nas codzienności oraz chciałbym zachęcić do dyskusji i wyrażania swojego zdania na poruszane przez nas tematy. Tematyka zagadnień przeze mnie poruszanych będzie bardzo szeroka. Od prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, karnego do konstytucyjnego włącznie.

Moją intencją jest zarazić innych naszą pasją jaką jest prawo, który traktujemy nie tylko jako przedmiot wykładany na wielu uniwersytetach, lecz instytucja towarzyszącą każdej rozwiniętej cywilizacji od zarania dziejów.

Zapraszamy do dyskusji i życzę przyjemnie spędzonego czasu na blogu prawnym.

Jak wygrać rozwód z orzekaniem o WINIE?

Proces rozwodowy w Polsce wiąże się z pewnymi specyficznymi terminami i terminologią. Ważne jest, aby zrozumieć te terminy, aby móc skutecznie poradzić sobie z procedurami rozwodowymi.

+48 530 834 077

Pin It on Pinterest

Share This